Hakkımızda

LOKUMLAND markası olarak 1989 senesinde İstanbul’un güzide, tarihi ve en eski alışveriş merkezlerinden birisi olan Kapalıçarşı’da Türk Lokumu ve Meyve Çayları’nın perakende satışına başladık. LOKUMLAND olarak daha o yıllarda piyasaya sunduğumuz zengin ve kaliteli lokum çeşitleri ve iş hacmimizdeki büyümeyle Kapalıçarşı’daki benzerlerimiz arasında fark yarattık. Ürünlerimiz, geleneksel olan tadı ve doğallığı bozulmadan, en yüksek standartlara uygun ve en ileri teknolojiyi kul- lanan, ülkemizin çevreye duyarlı ve insan sağlığına önem veren tesislerinde üretilmektedir.

Firmamız, günümüzde Lokum , Şekerleme , Krokan , Helva , Baklava , Kestane Şekeri ve Baharat ürünlerinin perakende satış ve pazarlama konularında faaliyet göstermekte olup ,yeni konseptiyle alışveriş merkezlerinde yayılmaya devam etmektedir.

Hedefimiz , öncelikli olarak bütün dünyaya Türk Lokumu’nu tanıtmaktır. Bu nedenle markalaşma yolunda ilerlemek ve Türkiye genelinde örgütlü bir yapıya kavuşmak için belli noktalarda zincir mağazalar kurmak amacındayız. Firmamız , ekonominin globalleşmesiyle beraber uluslararası ticaret yelpazesinde hak ettiği yeri alabilmek için tüm imkanlarını kullanmaktadır.