Hijyen

SAĞLIĞINIZ ÖNEMLİDİR

İçinden geçmekte olduğumuz şu zor günlerde LOKUMLAND AHMET KUNT olarak sürecin ciddiyetinin farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bizler sadece COVID-19 salgını ortaya çıktığında değil, kurulduğumuz günden bu yana üretimden paketlemeye kadar tüm süreçlerimizde gerekli hijyen tedbirlerini uygulamakta ve uygulatmaktayız.

Ancak küresel hale gelen bu salgın kapsamında , biz de ilave bazı önlemler almak ihtiyacı duyduk. Bu kapsamda üretim, paketleme, depolama ve ofis alanlarımız dezenfekte edilmiştir. Üretim ve paketleme personelimiz, her daim olduğu gibi tek kullanımlık koruyucu kıyafetlerle (eldiven, bone, maske) üretim yapmakta, üretim öncesinde, üretim sırasında ve sonrasında eller sıklıkla yıkanıp dezenfekte edilmekte, ve tüm yüzeylerimiz sıklıkla dezenfekte edilmeye devam etmektedir.

Ürünlerimiz hijyenik koşullarda üretilip paketlendikten sonra, dış yüzeyi dezenfektan ile silinip Metalize ambalaj ile kaplanmakta ve kargo kolisinde konulmaktadır. Metalize ambalajdan çıkartıldığında ürünün dış etkenlere kapalı halde size ulaştığından emin olabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

Bizler, bu salgınla mücadele kapsamında içinde bulunduğumuz sektörün hassasiyetinin farkındayız ve sizlere güvenilir bir hizmet sunmak için üzerimize düşeni yaptığımızı bilmenizi isteriz..